Вход в личный кабинет
Воспользуйтесь формой ниже, чтобы войти в свой личный кабинет
Нет аккаунта?
Регистрация
Ведите информацию для создания аккаунта
Уже есть аккаунт?
Возобновление пароля
Введите свой e-mail и мы отправим вам письмо с новым паролем

Чистка та відновлення організму людини

Прості рішення складних проблем

Січень місяць - починається підготовка нашого «животу» до прийому весняних вітамінів. Для цього наші органи звільняються від старих клітин і продуктів переробки їх життєдіяльності. Весь процес чисток, а часом і активна зміна клітин органів, відбувається без відриву від самого життя. Тому дотримується жорсткий порядок перерозподілу обов'язків: чиститься печінка - навантаження на нирки; чиститься селезінка - навантаження на печінку; оновлюється серце - навантаження на селезінку і т.д. У цей період перерозподілу найголовніше не концентрувати свою увагу на дискомфорті, а намагатися зрозуміти причину дискомфорту і допомогти чистками і режимом життя. Тому що, якщо Ви вкажете на біль в якомусь органі, то у Вас виявлять «проблеми» в цьому органі, але це буде всього лише наслідок.

Чистка і зміна клітин печінки

Отже, після Різдва Христового починається сезонна чистка і зміна клітин печінки. У цей час ми особливо відчуваємо цей процес: періодично спалахують гнійники в горлі, підвищується температура, кашель, соплі, час від часу зводить м'язи ніг, ломота в кістках, коліна і ікри ніг болять, в попереку дискомфорт і навіть гіркий смак у роті. При ретельному обстеженні можуть виявити: тонзиліт - наслідок, пісок в нирках - наслідок, вірус гепатиту - наслідок (санітари), коліт, ревматизм, панкреатит, холецистит, гастрит і ін. діагнози. І все це буде наслідком активної чистки і зміни клітин печінки. У цей час будь-яке застосування ліків абсурдно! Дасть ускладнення саме на печінку, може початися активне розкладання білка і накопичення рідини в черевній порожнині - цироз. В цей час кров важка, перенасичена відходами, білірубіном, сечовою кислотою, вона не в змозі швидко виробити захисні антитіла. Молоді клітини печінки страждають і гинуть, тому що не в змозі захистити себе. Всім перерахованим відхилень рішення одне: чистка тонкого кишечника, прибрати вечірню їжу, скоротити варену їжу до мінімуму, включити в раціон харчування хороші масла: гарбузове, рижієве, волоського горіха, кедрове, для людей із зайвою вагою - із фундука (перший холодний віджим) і спеції : калінджі, кумін, куркума, манго, фенхель, кардамон, насіння чорної гірчиці, імбир, виконати чистку печінки, відрегулювати холодний режим і режим життя крові.

Чистка нирок і легень

В первые три месяца года: январь, февраль и март, чистка печени будет чередоваться с чисткой почек и легких, а также произойдет смена клеток сердца и, как бы чередуясь, селезенка будет пытаться приводить себя в порядок. Смена клеток сердца будет происходить не самая активная. Самая активная будет происходить летом при обилии в природе горького вкуса. В календаре питания я отобразила в этих трех месяцах главные три вкуса: соленый, сладкий и кислый вкусы. Но не забывайте в этот период времени про редьку, хрен, чеснок, лук, перец, калину. Эти продукты помогут Вашей иммунной системе, а также поддержат сердечную мышцу. В это время будьте аккуратными по отношению к употреблению жидкости. Большое употребление жидкости даст большую нагрузку на почки, а им и так не легко в этот период. Соль и соленый вкус — это не одно и тоже. Уберите из рациона питания соль (кислый сок цитрусовых соедините с медом получите соленый вкус), выпаривайтесь в баньке и Вам не будет хотеться пить. А натуральна рослина олія завжди доповнить недолік рідини, адже при розкладанні масло дає 104% рідкого стану. У цей період навіть після тюбажа (чищення печінки) на наступний ранок я рекомендую випити неповну порцію очисного коктейлю (касторове масло і кислий сік), а клізми почекати. Інакше сіль, що міститься в організмі, потягне на себе воду і частина води просто вбереться через стінки товстого кишечника.Трав'яні чаї: «Здоров'я», «Цілитель» і «Довгожитель» налагодять перистальтику тонкого кишечника. Маринована в лимонному соці скумбрія поповнить у Вашому організмі живий холестерин, якого в цей період так не вистачає. Сало допоможе звільнити печінку від важких старих накопичень, а ведмежий жир відновить сили органам і залікує внутрішні рани. Кедрова макуха стане кращим будівельним матеріалом для зміни клітин органів, з її допомогою нирки отримають легко засвоюваний природний білок і зможуть швидко знайти сили. Свіжий подих можна отримати, якщо після їжі жувати кардамон замість жуйки. Всі ці продукти - найкращі ліки в цей період, а також кращий засіб для освіти молодої, сильної крові.

Час гірудотерапії

Февраль, март — это время гирудотерапии, при условии что Вы проделали чистки и дали сильное питание. Усильте массажи. Дополнительные вибрации помогают клеткам вырабатывать интерфе¬рон, что является внутренней естественной защитной функцией организма, схожей по своему действию с лекарственной терапией. Чистки усиленно продолжаются каждую неделю. Введите збір трав «Гармонія» — гельмицид. Этот сбор содержит в себе уникальную композицию трав и специй, которая наведет настоящую гармонию в Вашем организме с паразитами. Мужчинам рекомендую ввести в этот период в рацион Золотой корень — радиола розовая и масло черного тмина.

Апрель, май, июнь — серьезные месяца года. По календарю питания — вкусы: кислый, сладкий, горький. В марте началась активная смена клеток почек, а также чистка легких, которая сопровождается кислым вкусом. Эти процессы продолжаются и в апреле. Как я уже ранее упоминала, основными «поставщиками» влаги в организм являются легкие, а почки боятся воды. Почки — аккумулятор жизненной энергии. Так вот, чтобы клеточка вырабатывала свободную энергию, ей необходимо к кислому вкусу усилить прием масла. Употребление масла и кислоты даст возможность почкам занять «свои позиции» и добросовестно выполнять свои функции. Из масел лучшим помощником станут: масло мигдалеве, персикова олія, абрикоса, а також олія чорного кмину, але всю цю групу олій може замінити кедрова олія. Навіть тюбаж в цей період краще робити кедрововою олією з лимонним соком з додаванням 1 ст. л. касторової олії. Не забудьте про спеції кумін, фенхель, кардамон, імбир і кедрову макуху. У травні все частіше і частіше буде проявлятися дискомфорт в лівому підребер'ї. Мед, фінік з горіхом, родзинки - підтримають Вашу селезінку. Кориця, кардамон, аніс додадуть життєвих сил. Зміна клітин селезінки відобразиться на дихальних шляхах. Якщо в березні і квітні Ви не набрали достатньо кислого смаку, то в травні в бронхах і легенях буде накопичуватися слиз, від якої організм буде намагатися позбутися. Травень місяць - чистка дихальних шляхів. Допоможіть своїм органам чистками тонкого кишечника. Для обивателя звучить, звичайно, неадекватно, але, очистивши слизову тонкого кишечника, Ви відчуєте прилив сил, тому що в кров надійдуть поживні речовини і необхідні мікроелементи, а з органів піде слиз. Кетамін з величезним задоволенням звільнить їх від слизу. В цей час в очисний коктейль додайте 1 ч. л. гірчичного масла. А фісташкове масло допоможе вибудувати надійну структуру органів дихальних шляхів. Абрикосова олія із додаванням ялицевого допоможе очищенню гайморових пазух, якщо закапати в ніс по 2-3 краплі, а також у вигляді профілактики виступить в ролі «щеплень». В цей час на наших столах все частіше і частіше з'являються такі смакоти як: черемша, редис, зелень, кропива, корінь кульбаби і т.д. Вся ця краса має гіркий смак, який, як «рятувальний круг» є для наших систем: нервової, ендокринної, ну і, звичайно, імунної.

Зміна клітин серця

У літній період відбувається, коротка, але активна зміна клітин серця і початок зміни кісткової структури. Найактивніша зміна кісткової структури відбуватиметься з липня до середини серпня, а поки це тільки початок. Але в кров уже починають надходити токсичні відходи з кісткових структур. Нелегко доводиться в цей час печінці та ниркам. Спостерігається, в якійсь мірі, погіршення зору. Екстракт ялиці поможет очистить лимфу и убрать болезнетворные бактерии тонкого кишечника, через стенки которого поступает «строительный материал» для молодых клеточек. Хорошим подспорьем в питании станет жмых миндального и бразильского орехов, ну, а кедровый жмых должен стать неотъемлемой частью Вашего рациона — это качество Ваших костей. Не скрою, но костная структура будет формироваться не из того питания, которое Вы съедите в это время, а из питания, принятого гораздо раньше. Поэтому правильно прожитый январь даст первые ростки. Ялицева олія поможет справиться с полипами, кистами и различными слизняковыми образованиями, т.е. своими мощными эфирами выведет из организма содержимое этих образований. Поверьте, что алмазов там нет. Пихтовое масло можно соединить с абрикосовым маслом и наносить на кожу, или по 0,5 чайной ложки добавлять в утреннее питье. Утренние и вечерние процедуры с холодной водой и горчицей будут стимулировать приток крови, Вашу бодрость и спокойный сон, а также регулировать работу поджелудочной железы. Обратите внимание на косметические средства и средства личной гигиены. Все, что Вы наносите на кожу, попадает в кровоток. Интимные места очень часто страдают от наших средств гигиены. Промывайте тело сухой горчицей, старым засахаренным медом, делайте фруктовые маски и затем наносите хорошие масла. Кожа тоже хочет есть. Кожа растет изнутри и поэтому показывает состояние наших органов и наших систем. Солнечные лучи, как правило, помогают органам избавляться от старых болезнетворных клеточек и вирусов, но если перегружена выделительная система, или у крови не хватает сил избавить Ваши органы от отходов, то на коже проявляется сыпь или пятнистость. Например: палочка Коха (туберкулез) погибает от прямых солнечных лучей через 10 минут. Но если Вы в питании будете использовать слизеобразующие продукты, то утилизация этих отходов произойдет в Вашем теле и, пройдя инкубационный период, вспыхнет с новой силой. Вот почему туберкулез считается патологией. Правильно проведенное лето избавит Вас от этой проблемы. Солнце, масло, ягоды, медвежий жир и своевременные чистки позволят Вам справиться с поставленной перед вами задачей — повысить резервы здоровья.

Поділитися статтею: