Вход в личный кабинет
Воспользуйтесь формой ниже, чтобы войти в свой личный кабинет
Нет аккаунта?
Регистрация
Ведите информацию для создания аккаунта
Уже есть аккаунт?
Возобновление пароля
Введите свой e-mail и мы отправим вам письмо с новым паролем

Політика обміну/повернення товару

Відповідно до ст. 9 п.1 Закону України «Про захист прав споживачів» покупець має право у чотирнадцятиденний (14 днів) термін обміняти/повернути товар, якщо товар не задовольняє покупця за формою, габаритами, кольором, розмірами або з інших причин не може бути використаний ним за призначенню.

Обмін непродовольчого товару належної якості проводиться, якщо зазначений товар не був у вжитку, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також є товарний чек або касовий чек або інший документ, що підтверджує оплату зазначеного товару.

Кошти за товар, який було повернено до магазину, перераховуються на особисту картку Покупця (розрахунковий рахунок) протягом 1-2 днів після повернення товару Продавцю.
Товар належної якості — це товар без дефектів та з цільною упаковкою, який по певним причин вам не підійшов.

Продовольчі товари, обміну та поверненню не підлягають. Це законодавче положення регулюється Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 з доповненнями та змінами щодо виконання окремих законодавчих положень українського законодавства «Про Захист прав споживачів».

АЛЕ! Не порушуючи закон, компанія Азбука Здоров'я у виняткових випадках може розглянути можливість обміну чи повернення товару. До співпраці з кожним покупцем ми підходимо індивідуально та допоможемо вирішити проблему будь-якої складності. Якщо у вас виникла потреба повернути або обміняти товар, зв'яжіться з нашими консультантами за телефонами, вказаними на сайті в розділах «Контакти» або напишіть лист на електронну пошту: koksharovas@ukr.net

Претензії покупця щодо повернення приймаються лише в межах терміну придатності харчового продукту, а також 14 днів із дня покупки. Повернення продуктів харчування до магазину після закінчення цих термінів не допускається.

Умови, за яких можливе повернення або обмін товару:

Якщо дотримано всіх вищеописаних умов, компанія розгляне питання обміну чи повернення товару.