Вход в личный кабинет
Воспользуйтесь формой ниже, чтобы войти в свой личный кабинет
Нет аккаунта?
Регистрация
Ведите информацию для создания аккаунта
Уже есть аккаунт?
Возобновление пароля
Введите свой e-mail и мы отправим вам письмо с новым паролем

Аналіз по слині

Діагностика здоров'я за слиною в «Азбука Здоров'я»

Фахівці по здоров'ю Оздоровчого центру «Азбука Здоров'я» заглянувши в вашу слину, зроблять діагностику стану ваших систем і резервів здоров'я. Знайдуть індивідуальні порушення і помилки у вашому способі життя. Усунувши причини, усуваються і слідства - хвороби.

Що скаже аналіз слини про здоров'я?

Аналіз по слині - метод ранньої діагностики раку. Даний метод заснований на аналізі білків, що містяться в слині і має ряд переваг перед іншими діагностиками. Він безболісний, безпечний і більш точний, ніж аналіз крові. 

Рідина, яка виділяється слинними залозами, є цілий коктейль білків, вітамінів, мікро- і макроелементів, хоча більшу частину її, 98-99%, становить вода. Концентрація йоду, кальцію, калію, стронцію в слині у багато разів вище, ніж в крові. Присутні в слинної рідини і мікроелементи: залізо, мідь, марганець, нікель, літій, алюміній, натрій, кальцій, марганець, цинк, калій, хром, срібло, вісмут, свинець.

Настільки багатий склад забезпечує правильне функціонування ферментів слини, які починають перетравлення їжі вже у роті. Один з ферментів, лізоцим, володіє значною бактерицидною дією - і його виділяють для приготування деяких ліків.

За характером слини можна судити про стан і роботу деяких органів, а також виявляти певні хвороби на ранній стадії. Так, при інфекційних захворюваннях слаболугова реакція слини змінюється на кислу. При нефриті (запалення нирок) в слині зростає кількість азоту, те ж саме відбувається при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки. При захворюваннях щитовидної залози слина стає в'язкою і пінистої. Змінюється склад слини і при деяких пухлинах, що дозволяє виявити хворобу або підтвердити діагноз тоді, коли клінічна картина ще неочевидна.

У міру старіння організму в слині порушуються пропорції змісту мікро- і макроелементів, що призводить до відкладення зубного каменю, збільшуючи ймовірність карієсу і запальних захворювань пародонту. Відбувається зміна складу слини при голодуванні, а також при деяких порушеннях гормонального балансу.

Записатися на аналіз слини:
Адреса
м. Одеса, вул. Чубаївська, 2Б
Пн. — Нд.: 09:00 — 19:00
Телефон для запису:
+38 (095) 294 29 44;
+38 (048) 794 00 94