Вход в личный кабинет
Воспользуйтесь формой ниже, чтобы войти в свой личный кабинет
Нет аккаунта?
Регистрация
Ведите информацию для создания аккаунта
Уже есть аккаунт?
Возобновление пароля
Введите свой e-mail и мы отправим вам письмо с новым паролем

Авторський масаж

Комплексні масажі

«Азбука здоров'я» пропонує комплексний оздоровчий масаж, який містить в собі: медовий, точковий, вакуумний або баночний, масаж внутрішніх органів. Кожен з цих масажів, доповнюючи один одного, включають в організмі процеси природної чистки, регенерації та захисту організму. Оздоровчий комплексний масаж - практика швидкого відновлення організму.

Виходячи з власного практичного досвіду і досвіду роботи інших вісцеральних терапевтів, можна говорити, що в основі багатьох захворювань, що виникають протягом життя людини, лежать венозні та лімфатичні застої у внутрішніх органах або близько органних просторах, а так само порушення сингонії органів, яка може виникати в результаті фізичних навантажень, травм, інтоксикацій.

Застійні явища, в свою чергу, викликають і спастичний стан органів, а це, в свою чергу, веде до порушення обмінних процесів, взаємозв'язків органів, сильного зниження імунітету. Людина, як і все живе - біологічний об'єкт і якщо порушується крово- та лімфообіг, то в її тілі як наслідок, повинні з'явитися бактерії, гриби, паразити, віруси, які цей біологічний об'єкт повинні перетворити на попіл.

Точковий масаж

В основу точкового масажу покладений той самий принцип, що і при проведенні методу голковколювання, з тією лише різницею, що на біологічно активні точки впливають пальцями без проникнення всередину. Всього таких точок описано близько 700, але найбільш часто використовують близько 150.

Точковий масаж є доповненням до рекомендованого способу життя. Він дозволяє відрегулювати артеріальний тиск (особливо якщо хвороба перейшла в хронічну форму).

Масаж внутрішніх органів

Масаж внутрішніх органів - унікальним методом відновлення здоров'я є масаж внутрішніх органів або масаж живота. Масаж живота - це затиснення внутрішніх органів через передню стінку живота. Такий масаж нормалізує обмінні процеси, знімає спазми, запалення і набряки внутрішніх органів, усуває венозні і лімфатичні застої. Під час масажу живота створюється коливання кров'яного тиску на обтисненій ділянці, в роботу включається велика кількість кровоносних судин і капілярів - і застояна кров починає посилено циркулювати по кровоносній системі. 

Поліпшення руху крові та лімфи в області живота викликає активізацію циркуляції крові та лімфи в усьому організмі, відновлюється живлення органів, їх функції, відбувається посилене звільнення організму від шлаків і токсинів, накопичених роками.

Баночний масаж

Баночний масаж - це вакуумний, рефлекторний вплив на шкіру, підшкірно - жирову клітковину, м'язи, нерви і біологічно активні точки. Банки застосовувалися з давніх часів - арабами, римлянами, китайськими цілителями. Ця процедура призначена для поліпшення периферичної кров'яної циркуляції. В даному масажі беруть участь досить великі банки. Це дозволяє охопити майже всю поверхню шкіри. В процесі банкового масажу на шкірі утворюються гематоми.

Під впливом вакууму старі ослаблені клітини гинуть, тим самим створюють гематому. Колір цієї гематоми відповідатиме ступеню проблеми того чи іншого органу. Кров, розбираючи гематому на шкірі, навчається переробляти старі клітини і потім точно таку ж чистку зробить у відповідному органі. Після 5-6-ти масажів слідів від банок на шкірі не залишається. Тіло оновлено.

Все це становить практичний інтерес будь-якої людини, як хворої, так і здорової. Для хворого це один зі шляхів розв'язання проблем зі здоров'ям, а для здорового - підтримання здоров'я організму і попередження хвороб.

Спеціальні рухи рук (натиснення, постукування, зрушення та ін.) дозволяють вирішити багато проблем: активізувати кровообіг і обмін речовин, нормалізувати стан внутрішніх органів, усунути венозні і лімфатичні застої, зняти спазм з внутрішніх органів, включити механізм саморегуляції організму. Часто його називають старослов'янським, оскільки багато елементів даного масажу були відомі в російських селах ще в глибоку давнину.

Корекція хребта

В основі корекції хребта лежить застосування маніпуляцій до кожного окремо взятого зміщеного або блокованого хребця. Дана процедура проводиться з метою повернути хребець в природне, правильне положення і відновити його природну рухливість. Правління міжхребцевих дисків усуває болі у важкорухомих суглобах, знімає затиски і, як наслідок, повертає хребту еластичність, усуває м'язові болі і спазми, знімає напругу в спині, затиснення нервів.

Йде патологічна фіксація, м'язи та зв'язки приходять в нормальний тонус. Відновлюється рухливість плечей і хребта, знімається напруга в спині. Правильно побудований хребет - один з важливих ключів для здоров'я всього організму!

А також масаж

Шийно - комірцевої зони

Cпини- шиї

Кінцівок

Загальний рефлекторний

Антицелюлітний

Відновлювальний

Грудного відділу

Лімфодренажний

Оздоровчий

Рефлекторний

Радуйте себе масажами - це принесе вам здоров'я та заряд гарного настрою.
Наш масажний кабінет
Адреса
м. Одеса, вул. Чубаївська, 2Б
Графік роботи
Пн. — Нд.: 09:00 — 19:00

Тел. для запису: +38 (095) 294-29-44