Вход в личный кабинет
Воспользуйтесь формой ниже, чтобы войти в свой личный кабинет
Нет аккаунта?
Регистрация
Ведите информацию для создания аккаунта
Уже есть аккаунт?
Возобновление пароля
Введите свой e-mail и мы отправим вам письмо с новым паролем

Косметологія

Азбука краси

Шкіра - найбільший і найбільш доступний орган людського тіла, ми бачимо і відчуваємо його. Це і дуже цікавий орган. Він росте зсередини і постійно змінюється. Шкіра відповідає за найвирішальніші функції людського тіла і прекрасно справляється зі своїми складними завданнями.

Кожна людина на світі хоче бути красивою - кожна, будь то молода людина або старий, чоловік чи жінка.

Але, на жаль, цей стародавній, як світ, пошук краси звівся в сучасному житті до примітивної фіксації звичайної привабливості підібраного макіяжу і гардероба, а також за допомогою хорошого інструктора або, на злий кінець, пластичного хірурга.

Зовнішній вигляд, стан нігтів, волосся, стан шкіри та наявність на ній родимок, папілом, слідів життя (зморшок) - говорить про наявність здоров'я в нашому тілі. Шкіра - «топографічна карта», на якій відображено стан наших органів.

Уявімо використовуваний щоденний комплект засобів по догляду за шкірою:

- мило, гелі, бальзами, шампуні, лосьйони, дезодоранти, скраби, креми, всілякі пінки і так далі. Склад і походження яких є доволі сумнівними. Використовуючи ці засоби по догляду, ви зовсім не надаєте значення тому, що ви «годуєте» свої органи компонентами цих засобів. Так-так, через шкіру ви можете «нагодувати» своє тіло.

У 1992 році дослідники встановили, що клітини епідермісу, що утворюють поверхневий шар шкірної тканини, виробляють точно таких же «гінців», що і клітини імунної системи. А це означає, що шкіра бере участь у діяльності не тільки центральної нервової і нейроендокринної систем, а й імунної. Тому цілком природно, що в стані шкіри відображаються зміни, що відбуваються у всіх системах організму, і що сама шкіра, в свою чергу, впливає на роботу цих систем.

Велику частину їжі ви отримуєте через рот. Але і шкіра теж поглинає поживні речовини. При цьому звичайна їжа всмоктується в кров уже після того, як ви прожуєте і проковтнете її, а шлунок переварить. А креми та лосьйони, які ви наносите на шкіру, потрапляють безпосередньо в кровотік в нерозщепленому вигляді. Як і всі речовини, які проникають в організм, вони стають або сировиною для побудови нових тканин тіла, або потенційно токсичними відходами.

Засоби по догляду за шкірою - це не просто косметика, а їжа. не мастіть шкіру тим, що ви не змогли б з'їсти!

Тому, ідеальна їжа для шкіри - це ваша розбірливість в їжі. Ідеальний тонік для шкіри - фруктова, овочева, медова, трав'яна або масляна з натуральними спеціями маска.

Ідеальна чистка для шкіри - чистка тонкого кишківника та баня з сухою гірчицею, медом, олією.

Азбука краси пропонує Вам унікальні програми для оздоровлення організму через шкіру вашого тіла.

Кожен склад, наноситься на Ваше тіло, готується при Вас і виключно з натуральних продуктів: мед, ягоди, фрукти, овочі, горіхи, рослинні олії першого холодного віджиму.

До складу програм входить розпарювання в сауні, відлущування ороговілих частинок шкіри за допомогою скрабування, обгортання, лімфодренажний масаж. Тривалість програм 2 години.

Азбука краси пропонує Вам унікальні програми для оздоровлення організму через шкіру вашого тіла.
Наш косметологічний кабінет
Адреса
м. Одеса, вул. Чубаївська, 2Б
Графік роботи
Пн. — Нд.: 09:00 — 19:00

Тел. для запису: +38 (095) 294-29-44