fbpx
Вход в личный кабинет
Воспользуйтесь формой ниже, чтобы войти в свой личный кабинет
Нет аккаунта?
Регистрация
Ведите информацию для создания аккаунта
Уже есть аккаунт?
Возобновление пароля
Введите свой e-mail и мы отправим вам письмо с новым паролем

Життя розумної людини. Здоров'я без таблеток

Здоров'я відновлюється способом життя. Таблетки - консервують проблеми (хвороби).

Офіційна медицина лікує хвороби, усуваючи симптоми і покращуючи самопочуття хворих за допомогою ліків, але при цьому не усуває справжні причини цих захворювань, в результаті чого багато порушень здоров'я перетворюються в хронічні проблеми аж до необхідності хірургічного втручання. Люди часто потрапляють в залежність від всіляких ліків, таблеток і вже не можуть повністю відновити своє здоров'я. Це тупикова ситуація.

Але є вихід із усіх тупикових ситуацій, і здоров'я без таблеток і всіляких ліків можна відновити, знаючи закони Природи і використовуючи натуральні продукти і олії першого віджиму.

«Азбука Здоровья» — система законів відродження, що є законодавчою базою і дорогою до здоров'я, як природного стану людини.

Ці знання дозволяють зберегти власні внутрішні органи і на протязі всього життя заповнювати резерви здоров'я.

Наша «нормальна людина», що не навчена елементарним правилам гігієни внутрішніх органів, безладно харчується, безтурботно носить в собі причини власних хвороб і навіть не відає, як від них позбутися.

А тепер уявіть, що чоловік привів себе в порядок зсередини: почистив кишечник, печінку, поміняв харчування, розібрався з режимом.

Тепер йому нічого не загрожує. Навпаки, будь-яка стимуляція кровообігу тільки прискорює процес одужання і відродження.

Для того щоб жити в гармонії з Природою людина зобов'язана знати, що і коли відбувається в його організмі, а допоможе йому в цьому книга Кокшарової С.Б. «Здоров'я від« А »до« Я »або як зберегти внутрішні органи» яку можна так само купити в нашому інтернет-магазині Азбука Здоровья.

Як жити без таблеток і ліків Ви зможете дізнатися, замовивши онлайн консультацію наших фахівців.

Здоров'я без таблеток це не міф, а реальність, якщо Ви дружите з «Азбукой Здоровья»!!!!

Поділитися статтею: